Įeiti
Publikuota: 2019.03.14. Atnaujinta:

Komisija perskaičiavo Skemų socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas


​Komisija, įvertinusi Skemų socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo  ir nuotekų tvarkymo veiklos sąnaudas, vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 0,71 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą, t. y.  6,6 proc. proc. mažesnę, palyginus su dabar galiojančia. Apskaitos kaina didėja 6,9 proc. – gyventojai mokės 1,08 Eur butui/per mėn. (be PVM).

Skemų socialinės globos namai geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis aprūpina Skemų kaimo (Rokiškio r.) gyventojus: du individualūs namai ir 4 daugiabučiai namai, kuriuose yra 34 butai.

Skemų socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo ir apskaitos veiklos kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (be PVM)


Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams iš esmės mažėja dėl faktiškai didesnių realizuotų geriamojo vandens ir sutvarkytų nuotekų kiekių, pigiau įsigytos elektros energijos. Apskaitos kaina keičiasi dėl infliacijos, darbo užmokesčio sąnaudų pasikeitimo ir kt.

Komisijos suderintos kainos įsigalios jas patvirtinus Rokiškio rajono savivaldybės tarybai – tai turėtų būti padaryta per 30 kalendorinių dienų. Įsigaliojus naujoms kainoms, bendrovės aptarnaujamoje licencijuojamoje teritorijoje vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma sudarys 0,56 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys leistinos 4 proc. ribos.

Šiuo metu vartotojams taikomos Skemų socialinės globos namų paslaugų kainos galioja nuo 2018 m. liepos 1 d.

Išsamiai susipažinti su Komisijos 2019 m. kovo 14 d. posėdžio medžiaga galite čia.