Įeiti
Publikuota: 2018.02.02. Atnaujinta:

Biržų gyventojams keisis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina


​Komisija įvertino UAB „Biržų vandenys“ faktines veiklos sąnaudas už praėjusį laikotarpį ir suderino naujas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas. Vartotojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, nustatyta 2,40 Eur/m3 (be PVM) kaina.

Šiuo metu vartotojams taikoma kaina – 2,37 Eur/m3 (be PVM) – galioja nuo 2017 m. vasario 1 d.

UAB „Biržų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo ir apskaitos veiklos bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (be PVM)

birzai-pav.png

Šaltinis – Komisija.

Nežymų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kainos pokytį vartotojams lėmė mažesnės geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo realizacijos apimtys, taip pat šiek tiek didėja nusidėvėjimo sąnaudos.

Naujos kainos įsigalios jas patvirtinus Biržų rajono savivaldybės tarybai, bendrovės aptarnaujamoje licencijuojamoje teritorijoje vartotojų mokama suma už paslaugas sudarys 1,77 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Primename, kad UAB „Biržų vandenys“ bazinės paslaugų kainos suderintos 2016 m. gruodžio 8 d. posėdyje. Bazinės kainos nustatomos 3 metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet.