Įeiti
Publikuota: 2018-01-22. Atnaujinta:

Sužinokite, kaip šiluma keliauja daugiabučiame name


Komisija pristato žaismingą, patrauklų, įvairaus amžiaus vartotojams skirtą edukacinį filmuką apie šilumos energijos paskirstymą daugiabučiuose namuose. Tai dar viena Komisijos iniciatyva, skirta gerinti vartotojų žinias energetikos srityje.


„Kiekvienais metais, įsibėgėjus šildymo sezonui, Komisija sulaukia daug vartotojų klausimų apie daugiabučių namų šildymą: kaip šiluma cirkuliuoja pastate, kaip ji paskirstoma butams, laiptinėms, nuo ko priklauso, kad vieni gyventojai už šildymą moka mažiau, kiti – daugiau", – teigia Komisijos pirmininkė Inga Žilienė.

Žiūrėdami filmuką vartotojai ras paprastus ir aiškius atsakymus apie šilumos paskirstymą daugiabučiuose namuose, tai taip pat yra puiki lavinamoji priemonė įvairaus mokyklinio amžiaus vaikams, skatinanti domėtis energetikos sritimi. 

Primename, kad praėjusiais metais Komisija pristatė edukacinį filmuką apie elektros kelią iki mūsų namų (filmuką žiūrėkite čia), 2016 m. pradėjo veikti edukacinė interneto svetainė www.energetikosabc.lt, taip pat nuolat organizuojami specializuoti seminarai, mokymai gyvenamųjų namų bendrijų primininkams, administratoriams bei vartotojams.