Įeiti
Publikuota: 2018-06-14. Atnaujinta:

Komisija suderino UAB „Šilutės šilumos tinklai“ investicijas


​Komisija, siekdama užtikrinti patikimą ir kokybišką šilumos tiekimą vartotojams, suderino UAB „Šilutės šilumos tinklai“ faktiškai įgyvendintas investicijas, kurių bendra vertė apie 487 tūkst. Eur.

Visi darbai atlikti 2015 – 2017 m., bendrovė juos finansavo nuosavomis arba iš prekybos apyvartiniais taršos leidimais (ATL) gautomis lėšomis.

Už šias lėšas buvo rekonstruojama katilinių įranga, šilumos tinklai ir kt. Šilutės mieste vietoje susidėvėjusių šilumos tiekimo trasų buvo paklota 662 m ilgio nauja trasa, Traksėdžių gyvenvietėje – 103 m, Rusnės miestelyje – 220 m. Tai leis sumažinti UAB „Šilutės šilumos tinklai" patiriamus šilumos nuostolius – vidutiniškai 171 MWh per metus, atitinkamai mažėja ir šilumos tiekimo veiklos sąnaudos (apie 0,43 tūkst. Eur per metus).

Taip pat Kintų gyvenvietėje, paklojus 430 m ilgio trasą, buvo prijungta pagrindinė mokykla. Planuojama, kad per metus mokykla vidutiniškai suvartos apie 42,6 MWh šilumos. Dėl didesnio šilumos suvartojimo kitiems vartotojams šilumos tiekimo veiklos sąnaudos vidutiniškai mažės 0,61 tūkst. Eur per metus.