Įeiti
Publikuota: 2018.04.12. Atnaujinta:

Įspėjo Prūdiškių socialinės globos namus dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos stabdymo


Atsižvelgiant į tai, kad Prūdiškių socialinės globos namai iki šiol nėra pateikę derinti bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kainos, Komisija įspėjo įstaigą, kad to nepadarius per 1 mėnesį, bus sustabdyta geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos licencija.

Prūdiškių socialinės globos namai tiekia vandenį Prūdiškių kaimo (Vilniaus r.) gyventojams, šiuo metu taikoma kaina nėra suderinta Komisijos.

Komisija 2018 m. vasario mėn. kreipėsi į įstaigą ir nurodė, kad iki 2018 m. kovo 30 d. nepateikus geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų projekto, Komisija gali sustabdyti licenciją – licencija stabdoma ne ilgesniam nei 1 metų laikotarpiui.

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas įpareigoja geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įmonės nuo 2015 m. kreiptis į Komisiją dėl bazinės paslaugų kainos suderinimo – bazinė kaina nustatoma 3 metų laikotarpiui ir perskaičiuojama kasmet.

Prūdiškių socialinės globos namai yra pirmasis geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, kuriam gali būti sustabdyta šios veiklos licencija, nepateikus derinti bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos.