Įeiti
Publikuota: 2017.02.10. Atnaujinta:

Didėja UAB „Pasvalio vandenys“ aptarnaujama teritorija


Komisija, įvertinusi UAB „Pasvalio vandenys“ pateiktą prašymą vykdyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklą naujoje teritorijoje, pritarė aptarnaujamos teritorijos padidinimui – bendrovė geriamuoju vandeniu ir nuotekų tvarkymo paslaugomis papildomai aprūpins vartotojus Norgėlų kaime, Joniškėlio apylinkių seniūnijoje (iš viso beveik 100 žmonių). 

 

Komisija UAB „Pasvalio vandenys“ licenciją vykdyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklą Pasvalio r. savivaldybėje išdavė 2015  m. birželio 18 d. Primename, kad pagal galiojančias Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo nuostatas ūkio subjektas, norėdamas pakeisti aptarnaujamą teritoriją, privalo pranešti Komisijai apie šiuos pasikeitimus ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo tos dienos, kurią informacija jam tapo ar turėjo tapti žinoma, ir  kreiptis į Komisiją dėl licencijos pakeitimo.

 

Informacija apie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijų turėtojus bei jų aptarnaujamą teritoriją skelbiama čia.