Įeiti
Publikuota: 2017.01.03. Atnaujinta:

Keičiasi AB „Klaipėdos vanduo“ aptarnaujama teritorija


Komisija, įvertinusi AB „Klaipėdos vanduo“ pateiktą prašymą vykdyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklą naujoje teritorijoje, pritarė aptarnaujamos teritorijos padidinimui – bendrovė geriamuoju vandeniu ir (arba) nuotekų tvarkymo paslaugomis aprūpins Lankupių ir Dauparų kaimų vartotojus (Klaipėdos r.).

Taip pat iš bendrovės licencijuojamos veiklos teritorijos išbraukiami Normantų, Zeigių ir Dargužių kaimai (Klaipėdos r.), nes AB „Klaipėdos vanduo“ šiuose kaimuose neteikia geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugų.

Primename, kad Komisija AB „Klaipėdos vanduo“ licenciją užsiimti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veikla Klaipėdos mieste ir rajone išdavė 2015  m. liepos 9 d. Pagal galiojančias Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo nuostatas ūkio subjektas, norėdamas pakeisti aptarnaujamą teritoriją, privalo pranešti Komisijai apie šiuos pasikeitimus ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo tos dienos, kurią informacija jam tapo ar turėjo tapti žinoma ir  kreiptis į Komisiją dėl licencijos pakeitimo.

 

Informacija apie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijų turėtojus bei jų aptarnaujamą teritoriją skelbiama čia.