Įeiti
Publikuota: 2017.11.24. Atnaujinta:

Gyventojai mažiau mokės už UAB „Giraitės vandenys“ teikiamas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas


Komisija, įvertinusi UAB „Giraitės vandenys" faktines veiklos sąnaudas, suderino perskaičiuotas bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: vartotojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, nustatyta 1,86 Eur/m3 (be PVM) kaina, t. y. 9 proc. mažesnė, palyginus su dabar galiojančia.

UAB „Giraitės vandenys" geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas teikia Kauno rajono vartotojams, šiuo metu taikoma kaina galioja nuo 2017 m. sausio 1 d.  

UAB „Giraitės vandenys" geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo ir apskaitos veiklos bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (be PVM)

 Giraites_vandenys_2017_11_23.jpg

Mokėtiną už vandenį sumą kiekvieną mėnesį sudaro: 1) mokestis už suvartotą geriamojo vandens kiekį ir (ar) nuotekų tvarkymą (m3) ir 2) apskaitos kaina, kuri yra pastovi ir nepriklauso nuo suvartoto kiekio.  

Vartotojams geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina mažėja dėl didesnio realizuoto paslaugų kiekio, mažesnių faktinių elektros energijos sąnaudų.

Naujos kainos įsigalios jas patvirtinus Kauno rajono savivaldybės tarybai, bendrovės aptarnaujamoje licencijuojamoje teritorijoje vartotojų mokama suma už paslaugas sudarys 1,7 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Primename, kad UAB „Giraitės vandenys" bazinės paslaugų kainos suderintos 2016 m. spalio 14 d. posėdyje. Bazinės kainos nustatomos 3 metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet.