Įeiti
Publikuota: 2017.12.21. Atnaujinta:

Komisija suderino perskaičiuotą AB „Smiltynės perkėla“ reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą


Siekiant, kad keleivių ir transporto priemonių perkėlimas per Kuršių marias būtų pagrįstas būtinosiomis sąnaudomis, užtikrinant saugų bei laiku kėlimąsi keltu, Komisija suderino keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją reguliuojamos veiklos perskaičiuotą maksimalią pajamų sumą – 4 466,6 tūkst. Eur (2017 m. nustatyta maksimali pajamų suma –  4 355,3 tūkst. Eur).

Maksimali reguliuojamos veiklos pajamų suma, kurią perkeldama keleivius ir transporto priemones gali uždirbti AB „Smiltynės perkėla", yra perskaičiuojama ir derinama kasmet, įvertinant infliacijos įtaką, energetikos išteklių kainų ir keltų reisų skaičiaus pasikeitimą, įgyvendintas investicijas.

Komisijai suderinus AB „Smiltynės perkėla" reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą, bendrovė apskaičiuos ir patvirtins galutinius keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją tarifus.