Įeiti
Publikuota: 2017.05.05. Atnaujinta:

Keičiama keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias didžiausių tarifų nustatymo tvarka


Siekiant, kad įmonė galėtų ilgalaikėje perspektyvoje planuoti investicijų poreikį bei kitas būtinąsias sąnaudas, kas užtikrins saugų bei laiku kėlimąsi keltu, Komisija parengė ir teikia viešajai konsultacijai Keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją didžiausių tarifų nustatymo metodikos pakeitimo projektą.

Esminis pasikeitimas: siūloma, kad Komisija didžiausius tarifus, t. y. maksimalią reguliuojamos veiklos pajamų bazinę sumą, kurią perkeldama keleivius ir transporto priemones gali uždirbti AB „Smiltynės perkėla", nustatytų ne 5 metų laikotarpiui, kaip yra dabar, o 3 metams.

Maksimali reguliuojamos veiklos pajamų suma yra perskaičiuojama ir derinama kasmet, įvertinant infliacijos įtaką, energetikos išteklių kainų ir keltų reisų skaičiaus pasikeitimą, įgyvendintas investicijas.

Komisijai suderinus AB „Smiltynės perkėla" reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą, bendrovė apskaičiuoja ir patvirtina galutinius keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją tarifus.

Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje ir Komisijos interneto svetainėje. Prašome pastabas ir pasiūlymus teikti iki 2017 m. birželio 5 d. paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-03219, faksu (2135270), elektroniniu laišku rastine@regula.lt.

Visos rinkos dalyvių pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos".