Įeiti
Publikuota: 2015.10.15. Atnaujinta:

Komisija skelbia viešąją konsultaciją dėl gamtinių dujų tiekimo rinkos tyrimo rezultatų


Komisija teikia viešajai konsultacijai atlikto gamtinių dujų tiekimo rinkos tyrimo ataskaitos projektą (toliau – Projektas), kad visi suinteresuoti rinkos dalyviai galėtų susipažinti su tyrimo rezultatais ir pateikti pastabas bei pasiūlymus.

Komisija savo iniciatyva gamtinių dujų tiekimo rinkos tyrimą pradėjo 2014 m. gruodžio 19 d., siekdama ištirti konkurencijos veiksmingumą gamtinių dujų tiekimo rinkoje, objektyviai įvertinti rinkos dalyvių galimybes taikyti nepagrįstas kainas.

Komisijos iniciatyva rinkos tyrimai atliekami ne rečiau kaip kartą per penkerius metus, tyrimas taip pat gali būti pradėtas gavus skundą iš gamtinių dujų vartotojų dėl galimo asmenų piktnaudžiavimo atitinkamoje rinkoje, taip pat valstybės ar savivaldybės institucijų ar suinteresuotų asmenų motyvuotu prašymu.

Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje ir Komisijos interneto svetainėje. Prašome pastabas ir pasiūlymus Projektui teikti iki 2015 m. lapkričio 15 d. (imtinai) paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-03219, faksu (8 5) 213 5270, el. laišku rastine@regula.lt.

Visos rinkos dalyvių pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos".