Įeiti

VERT kviečia susitikti Tauragėje, Šilalėje, Telšiuose ir Kelmėje

VERT liepos 28-29 d. Tauragėje, Šilalėje, Telšiuose ir Kelmėje patars gyventojams, kaip pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.
2021-07-27
Elektra, Vartotojams, Bendradarbiavimas

ACER paskelbė naują 6-ąjį REMIT taikymo gairių leidimą

VERT informuoja, kad Europos Sąjungos Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūra (ACER) paskelbė jau šeštąjį Europos Sąjungos Reglamento dėl didmeninės energijos rinkos vientisumo ir skaidrumo (REMIT) taikymo gairių leidimą.
2021-07-23
Elektra, Bendradarbiavimas

Pateikta elektros energijos ir gamtinių dujų rinkos metinė ataskaita Europos Komisijai

VERT parengė ir pateikė Europos Komisijai Lietuvos Respublikos elektros energijos ir gamtinių dujų rinkų metinę ataskaitą už 2020 metus – tokią pareigą nacionalinei reguliavimo institucijai numato III ES energetikos paketas ir Švarios energijos paketas.
2021-07-23
Elektra, Dujos, Statistika

VERT: kainų skirtumas tarp Lietuvos ir Latvijos susidarė dėl Latvijos ir Estijos taikomos pralaidumų skaičiavimo metodikos su Rusija

VERT, įvertinusi Nord Pool elektros energijos biržoje padidėjusias elektros energijos kainas Lietuvos zonoje, palyginus su Latvijos kainų zona, nustatė, kad skirtumas susidarė dėl Latvijos ir Estijos taikomos pralaidumų skaičiavimo metodikos su Rusija.
2021-07-22
Elektra, Dėl kainų ir tarifų
loading

VERT suderino UAB „Kirtimų katilinė“ investicijas bei konstatavo, jog šilumos gamybos dedamosios nustatytos su pažeidimais

VERT suderino UAB „Kirtimų katilinė" investicijas bei konstatavo, jog bendrovės direktoriaus įsakymu šilumos gamybos kainos dedamosios antriesiems bazinės kainos galiojimo metams nustatytos su pažeidimais.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (šiluma)

VERT įvertino šilumos tiekėjų finansinį pajėgumą

VERT, vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (šiluma)

VERT: atliktas vandentvarkos įmonių finansinio pajėgumo vertinimas

VERT, atlikusi licencijuojamų geriamojo vandens tiekėjų ir nuotekų tvarkytojų 2020 m. finansinio pajėgumo vertinimą, konstatavo, kad 1 ūkio subjekto finansinis pajėgumas nėra pakankamas.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT suderino UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ investicijas

VERT suderino UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis" investicijas, kurių bendra vertė apie 30 tūkst. Eur.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (vanduo)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Suderintos naujos UAB „Šilalės vandenys“ teikiamų paslaugų bazinės kainos

VERT suderino UAB „Šilalės vandenys" geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas (be PVM). Gyventojai, kurie už paslaugas atsiskaito bute, mokės 2,46 Eur/m3 be PVM.
2021-07-22

VERT patikslino ESO persiuntimo ir tiekimo nutraukimo, apribojimo, atnaujinimo ir elektros apskaitos prietaiso rodmenų nustatymo paslaugų įkainių taik

VERT patikslino AB „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) teikiamų elektros energijos persiuntimo ir tiekimo nutraukimo, apribojimo, atnaujinimo ir elektros apskaitos prietaiso rodmenų nuskaitymo paslaugų įkainių taikymo sąlygas.
2021-07-22

VERT vienašališkai nustatė UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ paslaugų kainas

Švenčionių rajono savivaldybės tarybai per 30 dienų terminą nenustačius VERT suderintų perskaičiuotų UAB „Pabradės komunalinis ūkis" geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų, VERT jas nustatė vienašališkai.
2021-07-22

VERT pritarė Litgrid, AB elektros energijos sutrikimo tyrimui Jonavoje, kurio metu nustatytos sutrikimo priežastys

VERT ištyrė LITGRID AB gedimą, kurio metu, dėl netinkamo relinės apsaugos ir automatikos įrenginių veikimo per nustatytą laiką nebuvo atjungti pažeisti elektros įrenginiai, dėl ko gedimas išsiplėtė ir buvo atjungtos Jonavos TP maitinančios linijos.
2021-07-22

VERT išdavė elektros sektoriaus leidimus

​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išdavė leidimus plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus bei leidimus gaminti elektros energiją.
2021-07-22

ACER paskelbė sistemos eksploatavimo regionų apibrėžimą

VERT informuoja, kad Europos Sąjungos Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūra (ACER) 2021 m. birželio 30 d. paskelbė sprendimą, kuriame apibrėžiami sistemos eksploatavimo regionai (SORs).
2021-07-22