Įeiti

Pakartotinė viešoji konsultacija dėl Gamtinių dujų įmonių apskaitos atskyrimo ir sąnaudų paskirstymo reikalavimų aprašo pakeitimo

Komisija, siekdama suvienodinti apskaitos atskyrimo ir sąnaudų paskirstymo principus reguliuojamuose sektoriuose, pakartotinei viešajai konsultacijai teikia Gamtinių dujų įmonių apskaitos atskyrimo ir sąnaudų paskirstymo reikalavimų aprašo projektą.
2018-04-16
Dujos, Viešosios konsultacijos

Keičiama Elektros energiją gaminančių vartotojų naudojimosi elektros tinklais paslaugų kainos skaičiavimo metodika

Komisija išdėstė nauja redakcija Elektros energiją gaminančių vartotojų naudojimosi elektros tinklais paslaugų kainos skaičiavimo metodiką ir teikia ją viešajai konsultacijai.
2018-04-16
Elektra, Viešosios konsultacijos
loading

Kazlų Rūdoje keisis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kaina

Komisija, įvertinusi UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų veiklos sąnaudas, vartotojams, kurie perka paslaugas bute, suderino 2,17 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą.
2018-04-12
Posėdžio sprendimai (vanduo)

Jotainių kaimo gyventojams mažėja geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kaina

Vartotojams, kurie perka paslaugas bute, suderinta 1,70 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinė kaina, t. y. apie 19 proc. mažesnė, palyginus su dabar galiojančia.
2018-04-12
Posėdžio sprendimai (vanduo)

Įspėjo Prūdiškių socialinės globos namus dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos stabdymo

Komisija įspėjo Prūdiškių socialinės globos namus dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos stabdymo.
2018-04-12
Posėdžio sprendimai (vanduo)

Keičiasi Gamtinių dujų naujų vartotojų, naujų gamtinių dujų sistemų ir biodujų jėgainių prijungimo įkainių nustatymo metodika

Komisija, atsižvelgdama į susiklosčiusią situaciją rinkoje dėl naujų buitinių vartotojų prijungimo, pakoregavo šiuo metu taikomą Gamtinių dujų naujų vartotojų, naujų gamtinių dujų sistemų ir biodujų jėgainių prijungimo įkainių nustatymo metodiką.
2018-04-12
Posėdžio sprendimai (dujos)
dsaisissirink_elektros_tiekejaenergetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Komisijoje lankėsi tarptautinio projekto apie išmaniąją apskaitą delegacija

2018 m. balandžio 10 dieną Komisijoje lankėsi projekto Smart Energy Transition to Upgrade Regional Performance (SET-UP) delegacija.
2018-04-10

Balandžio mėnesio šilumos kainų statistika Lietuvoje

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina balandžio mėn. yra 5,06 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su kovo mėn., mažėja 2,13 proc. Mažiausia už šilumą moka Utenos gyventojai, daugiausia – Biržų.
2018-04-10

Kokiais atvejais elektros energijos tiekėjas gali atsisakyti sudaryti sutartį?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą dėl atsisakymo sudaryti elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartį vartotojui priklausančiam objektui, nepripažino vartotojo reikalavimų pagrįstais.
2018-04-06

Suderintas UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ įgyvendintas investicijų projektas

Komisija suderino UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ įgyvendintą investicijų projektą – Mažeikių katilinėje buvo įrengti nauji vandens šildymo katilai su pakuromis ir pagalbiniais įrenginiais.
2018-04-05

Mažeikių vartotojams šilumos kainos perskaičiuotos su pažeidimais

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ perskaičiuotos šilumos kainos dedamosios ketvirtiesiems bazinės kainos galiojimo metams nustatytos su pažeidimais.
2018-04-05

Atsiskaitymas už suvartotą elektros energiją: kokias pareigas turi vartotojas?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą dėl susidariusios skolos už suvartotą elektros energiją sumažinimo, pasisakė, kad šiuo atveju vartotojo reikalavimai nepagrįsti.
2018-04-03