Įeiti
SVARBU: iki 2020-11-01 būtina kreiptis į VERT dėl leidimų verstis prekyba SND ir nefasuotais naftos produktais patikslinimo

Pakartotinė viešoji konsultacija dėl Šilumos kainų nustatymo metodikos pakeitimo

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) pakartotinei viešajai konsultacijai teikia Šilumos kainų nustatymo metodikos pakeitimą – pastabas ir pasiūlymus teikite iki lapkričio 2 d. (imtinai).
2020-09-23
Šiluma, Viešosios konsultacijos, Informacija ūkio subjektams

Šilumos kainų prognozė: spalio mėn. šilumos kilovatvalandė vidutiniškai kainuos 15 proc. mažiau nei pernai

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), įvertinusi preliminarią šilumos tiekėjų pateiktą informaciją apie kuro ir šilumos iš nepriklausomų šilumos gamintojų (NŠG) įsigijimo kainas, skelbia šilumos kainų prognozę šildymo sezono pradžiai.
2020-09-23
Šiluma, Statistika, Dėl kainų ir tarifų

Elektros energijos vartotojų dėmesiui: dėl teikiamų pasiūlymų pasirinkti nepriklausomą tiekėją

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) atkreipia dėmesį, kad vartotojai, norėdami gauti nepriklausomo elektros energijos tiekėjo pasiūlymą, neturi teikti jokių duomenų, nes visą reikalingą informaciją tiekėjams perduoda ESO.
2020-09-16
Elektra, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės

Baltijos šalių reguliuotojai skatina PSO susitarti dėl tarpzoninių pralaidumų skaičiavimo ir paskirstymo su Rusija metodikos

Lietuvos, Latvijos ir Estijos energetikos reguliavimo institucijos kreipėsi į perdavimo sistemos operatorius (PSO), ragindamos susitarti dėl bendrų Tarpzoninio pralaidumo skaičiavimo, skyrimo ir paskirstymo su Rusija sąlygų, nuostatų ir metodikos.
2020-09-15
Elektra, Informacija ūkio subjektams, Bendradarbiavimas
loading

VERT pakartotinai įvertino trijų šilumos tiekėjų finansinį pajėgumą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) konstatavo, kad UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, UAB „Pakruojo šiluma“ ir AB „Prienų šilumos tinklai“ finansinis pajėgumas yra pakankamas reguliuojamai veiklai vykdyti.
2020-09-17
Posėdžio sprendimai (šiluma)

Keičiasi šilumos sektoriaus lyginamosios analizės aprašas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) patvirtino Šilumos gamybos, perdavimo, mažmeninio aptarnavimo, karšto vandens tiekimo ir atsiskaitomųjų karšto vandens apskaitos prietaisų aptarnavimo veiklų lyginamosios analizės aprašo pakeitimus.
2020-09-17
Posėdžio sprendimai (šiluma)

Išduoti 7 leidimai plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išdavė 7 leidimus plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus.
2020-09-17
Posėdžio sprendimai (elektra)

VERT: gamtinių dujų sektoriaus įmonių ir biržos operatorių finansinis pajėgumas yra pakankamas reguliuojamai veiklai vykdyti

Gamtinių dujų sektoriaus įmonių, taip pat gamtinių dujų biržos bei energijos išteklių rinkos operatoriaus licencijų turėtojų 2019 m. finansinis pajėgumas yra pakankamas reguliuojamai veiklai vykdyti.
2020-09-17
Posėdžio sprendimai (dujos)

Suderintos UAB „Birštono vandentiekis“ bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Birštono vandentiekis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą vartotojams, perkantiems paslaugas bute: gyventojai mokės 2,14 Eur/m3 (be PVM).
2020-09-17
Posėdžio sprendimai (vanduo)

UAB „Zarasų vandenys“ didina paslaugų prieinamumą vartotojams

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Zarasų vandenys“ 2019–2022 metų investicijas, kurių bendra vertė yra 1,45 mln. Eur. Dalis investicijoms įgyvendinti reikalingų lėšų bus skiriama iš ES struktūrinių fondų.
2020-09-17
Posėdžio sprendimai (vanduo)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

VERT: rugsėjo mėn. vidutinė šilumos kaina yra 17 proc. mažesnė nei pernai

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia, kad rugsėjo mėn. vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 3,40 ct/kWh (be PVM).
2020-09-16

VERT: aktyvėja nepriklausomų elektros energijos tiekėjų veikla

2020 m. liepos mėn. keturi didžiausi elektros energijos tiekėjai (kartu su visuomeniniu tiekėju) užėmė 85,3 proc. tiekimo rinkos, arba 6,3 proc. mažiau nei birželį – skelbia Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT).
2020-09-14

Įsigijus naują būstą, jo savininkas privalo atsiskaityti už suvartotą elektros energijos kiekį

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba, išnagrinėjusi ginčą, kilusį tarp vartotojo ir UAB „Ignitis“ dėl atsiskaitymo už elektros energiją, pripažino, kad šiuo atveju UAB „Ignitis“ pagrįstai reikalauja apmokėti už suvartotą elektros energijos kiekį.
2020-09-14

SND balionų šalinimas daugiabučiuose namuose: skelbiami rangovai, turintys teisę vykdyti darbus

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia elektros įrenginių įrengimo veiklą vykdančių rangovų ir elektros įrenginių eksploatavimo veiklą vykdančių rangovų, turinčių teisę įrengti elektros įrenginius, sąrašus.
2020-09-10

UAB „Circle K Lietuva“ ir UAB „NESTE LIETUVA“ vykdys veiklą naujose prekyvietėse

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba, įvertinusi UAB „Circle K Lietuva“ technologinį, finansinį ir vadybinį pajėgumą, išdavė bendrovei leidimą verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais Šilagalio k., Panevėžio sen. (Panevėžio sav.).
2020-09-10

UAB „Šakių šilumos tinklai“ investuoja į patikimesnį šilumos tiekimą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Šakių šilumos tinklai“ investicijas, kurių bendra vertė – 184 tūkst. Eur. Investicijų projektus bendrovė įgyvendina nuosavomis lėšomis.
2020-09-10