Įeiti

CEER paskelbė viešąją konsultaciją dėl reguliavimo iššūkių tvariam dujų sektoriui

Europos energetikos reguliuotojų taryba (CEER), kurios narė yra Komisija, skelbia viešąją konsultaciją dėl reguliavimo iššūkių tvariam dujų sektoriui (angl. Regulatory Challenges for a Sustainable Gas Sector).
2019-03-22
Dujos, Viešosios konsultacijos, Bendradarbiavimas

Gamtinių dujų rinkos stebėsenos ataskaita

Komisija, vykdydama gamtinių dujų rinkos stebėseną ir priežiūrą, parengė ir skelbia 2018 m. II pusm. gamtinių dujų rinkos stebėsenos ataskaitą.
2019-03-20
Dujos, Statistika, Informacija ūkio subjektams
loading

Komisija suderino nepriklausomo šilumos gamintojo investicinį projektą

Komisija, įvertinusi Kaune veikiančio reguliuojamo nepriklausomo šilumos gamintojo UAB „Ekopartneris“ įgyvendintą investicinį projektą – bendrovė pastatė biokurą naudojančius energijos gamybos įrenginius, priėmė sprendimą jį derinti.
2019-03-22
Posėdžio sprendimai (šiluma)

Patvirtinta UAB „Varėnos vandenys“ bazinė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina

Vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, suderinta 1,73 Eur/m3 (be PVM) bazinė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina, t. y. tokia pati, kokia galioja šiuo metu, ir 1,18 Eur/mėn. (be PVM) apskaitos kaina.
2019-03-22
Posėdžio sprendimai (vanduo)

Elektros energijos tiekėjo reikalavimas apmokėti skolą – nepagrįstas

Komisija, išnagrinėjusi ūkio subjekto ir UAB „Dirbtinis pluoštas“ ginčą dėl reikalavimo apmokėti skolą už elektros energiją, pripažino, kad įsiskolinimas susidarė dėl pačios UAB „Dirbtinis pluoštas“ neatsakingų veiksmų ir įpareigojo skolą panaikinti.
2019-03-18
Posėdžio sprendimai (elektra)

Komisija suderino energijos išteklių biržos operatoriaus 2018 m. veiklos ataskaitą

Komisija, įvertinusi energijos išteklių biržos operatoriaus UAB „Baltpool“ pateiktą 2018 m. veiklos ataskaitą, priėmė sprendimą ją derinti.
2019-03-14
Posėdžio sprendimai (šiluma)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Kovo mėnesio šilumos kainų statistika Lietuvoje

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina kovo mėn. yra 5,48 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su vasario mėn., mažėja 0,36 proc. Mažiausia šilumos kaina kovo mėn. yra Utenoje, didžiausia – Biržų rajone.
2019-03-19

Viešoji konsultacija dėl Prekybos elektros energija ir gamtinėmis dujomis priežiūros taisyklių pakeitimo

Komisija, įgyvendindama SGDT būtinojo kiekio tiekimo ir gamtinių dujų vartojimo pajėgumų nustatymo tvarkos aprašo pakeitimus, teikia viešajai konsultacijai Prekybos elektros energija ir gamtinėmis dujomis priežiūros taisyklių pakeitimo projektą.
2019-03-14

Komisija skelbia elektros energijos rinkos stebėsenos ataskaitą už 2018 m. IV ketvirtį

Komisija, vykdydama elektros energijos rinkos stebėseną ir siekdama užtikrinti galimybę visiems rinkos dalyviams naudotis patikima bei aktualia informacija, parengė ir skelbia elektros energijos rinkos stebėsenos ataskaitą už 2018 m. IV ketv.
2019-03-14

Patvirtinti vienodi reikalavimai suprekiautos elektros energijos perdavimui

Komisija patvirtino Planinių mainų, susijusių su bendru kitos paros prekybos rinkų susiejimu, apimties skaičiavimo metodiką ir Planinių mainų, susijusių su bendru einamosios paros prekybos rinkų susiejimu, apimties skaičiavimo metodiką.
2019-03-14

Keisis Jotainių socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

Komisija, įvertinusi Jotainių socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos sąnaudas, vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 1,53 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą.
2019-03-14

Komisija perskaičiavo Skemų socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas

Komisija, įvertinusi Skemų socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos sąnaudas, vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 0,71 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą.
2019-03-14