Įeiti

VERT skelbia viešąją konsultaciją dėl Jūrinės teritorijos naudojimo atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių elektrinių plėtrai ir eksploataci

VERT viešajai konsultacijai teikia Jūrinės teritorijos naudojimo atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių elektrinių plėtrai ir eksploatacijai konkursų organizavimo tvarkos aprašo projektą.
2023-01-31
Elektra, Atsinaujinantys ištekliai, Viešosios konsultacijos, Dėl teisės aktų

Patvirtintas naujas didžiausios kainos ribos koregavimo mechanizmas Europos elektros rinkoms

ACER patvirtino naujas automatinio maksimalios kainos ribos didinimo taisykles, kurios numato, kaip Europos elektros rinkoje taikomas automatinis maksimalios didžiausios kainos ribos koregavimo mechanizmas esant didelėms kainoms.
2023-01-30
Elektra, Bendradarbiavimas, Kitos, Dėl teisės aktų

Viešoji konsultacija dėl Energetikos, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, paviršinių nuotekų tvarkymo įmonių informacijos teikimo taisyklių

VERT viešajai konsultacijai skelbia Energetikos, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, paviršinių nuotekų tvarkymo įmonių informacijos teikimo taisyklių pakeitimo projektą. Pastabas ir pasiūlymus siųskite iki 2023 m. ​vasario 10 d.
2023-01-27
Vanduo, Viešosios konsultacijos, Kitos

Viešoji konsultacija dėl Garantinio geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo vykdymo tvarkos ir sąlygų aprašo

VERT viešajai konsultacijai skelbia Garantinio geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo vykdymo tvarkos ir sąlygų aprašą. Pastabas ir pasiūlymus siųskite iki 2023 m. vasario 16 d.
2023-01-27
Vanduo, Viešosios konsultacijos, Kitos
loading

Utenos vartotojams nustatytos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos

VERT nustatė UAB „Utenos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas pirmiesiems bazinės kainos galiojimo metams.
2023-01-31
Posėdžio sprendimai (vanduo)

UAB „Mažeikių vandenys“ vartotojams nustatytos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

VERT nustatė UAB „Mažeikių vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, atsiskaitantys už paslaugas bute, mokės – 2,74 Eur/m3 (be PVM).
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (vanduo)

UAB „Skuodo vandenys“ vartotojams nustatytos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

VERT nustatė UAB „Skuodo vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, už paslaugas atsiskaitantys bute, mokės – 3,61 Eur/m3 (be PVM).
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT nustatė UAB „Pakruojo vandentiekis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas

VERT nustatė UAB „Pakruojo vandentiekis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, už paslaugas atsiskaitantys bute, mokės – 4,35 Eur/m3 be PVM.
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT suderino UAB Vilniaus kogeneracinės jėgainės investicijas

VERT suderino UAB Vilniaus kogeneracinės jėgainės investicijas į Atliekų jėgainę. Investicijos susijusios su reguliuojama šilumos gamyba. Bendra investicijų vertė apie 21 mln. 207 tūkst. Eur.
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (atsinaujinantys ištekliai)

VERT įpareigojo ESO atlikti galios didinimą, atsiradus galimybei

VERT išnagrinėjo ginčą tarp vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) dėl vėlavimo suteikti leistinos naudoti galios didinimo paslaugą objekte.
2023-01-25
Posėdžio sprendimai (elektra)
metodine_pagalba dsais skaiciuokle
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

VERT kviečia vartotojus aktyviai domėtis, kokie yra siūlomi elektros energijos planai, ir esant poreikiui pasirinkti kitą elektros tiekėją

Atsižvelgdama į elektros kainos biržoje pokyčius ir naujausius nepriklausomų elektros tiekėjų teikiamus siūlymus, VERT ragina vartotojus aktyviai pasinaudoti savo teise ir esant poreikiui keisti nepriklausomą elektros energijos tiekėją.
2023-01-26

VERT skelbia viešąją konsultaciją dėl Asmenų pateiktų prašymų išduoti leidimus plėtoti elektros gamybos pajėgumus įrengiant saulės elektrines

VERT viešajai konsultacijai teikia Asmenų pateiktų prašymų išduoti leidimus plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus įrengiant saulės šviesos energijos elektrines vertinimo tvarkos aprašo projektą.
2023-01-20

Paskelbta deklaracija, skirta skatinti bendrus principus ir priemones pagalbai vartotojams šią žiemą

Paskelbta deklaracija, skirta skatinti bendrus principus ir priemones pagalbai vartotojams šią žiemą.
2023-01-19

Pasikeitus objekto savininkui elektros pardavimo sutartis jam nėra perrašoma

VERT išnagrinėjo vartotojo ir UAB „Enefit“ ginčą dėl paslaugų teikimo sutarties perrašymo ir rezervacijos mokesčio anuliavimo.
2023-01-17

VERT skelbia viešąją konsultaciją dėl Investicijų grąžos normos nustatymo metodikos

VERT viešajai konsultacijai teikia Investicijų grąžos normos nustatymo metodikos projektą.
2023-01-16

Nustatytas elektros energijos technologinėms reikmėms suvartojimo rodiklis Vilniaus miesto šilumos tiekimo sistemai

VERT pritarė pagal Supirkimo tvarką palyginamosioms šilumos gamybos sąnaudoms apskaičiuoti taikomam biokurą naudojančio šilumos gamybos įrenginio sąlyginiam elektros suvartojimo rodikliui Vilniaus m. šilumos tiekimo sistemoje.
2023-01-13
skz elektra-1.png stt vartteisaps versli-lietuva entryexit elektrossektoriaussandautumodelis veiklosatskyrimasds
​​​​