Įeiti
Publikuota: 2020.02.24. Atnaujinta: 2020.02.28

Tarybos posėdis


2020-02-28

9:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Visagino energija“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-01 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Visagino savivaldybės, UAB „Visagino energija“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vėjo parkai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Vėjo parkai“atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Optina“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Optina“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Bogvila“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Ensiger“ pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Bogvila“, UAB „Ensiger“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Laivys“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Laivys“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Ekomodus“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Ekomodus“ atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kelmės kultūros centrui išdavimo (pažymos Nr. O5E-125), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Kelmės kultūros centro atstovai.

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kelmės kultūros centrui išdavimo (pažymos Nr. O5E-128), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Kelmės kultūros centro atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos atstovai.

11. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Autalis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Autalis“ atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos atstovai.

13. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „FishNet“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „FishNet“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Z. R. išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Z. R.

15. Dėl leidimo gaminti elektros energiją akcinei bendrovei „KLAIPĖDOS ENERGIJA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: AB „KLAIPĖDOS ENERGIJA“.

16.
Kiti klausimai.


II dalis

1. Dėl Geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo užmokesčio apskaičiavimo metodikos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vedėja Indrė Musvicienė
Dalyvauja: Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl AB „Smiltynės perkėla“ keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją didžiausio tarifo diferencijavimo tvarkos. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus patarėja Ramunė Zailskienė
Dalyvauja: LR Susisiekimo ministerijos, Klaipėdos miesto savivaldybės, Neringos savivaldybės, AB „Smiltynės perkėla“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2008 m. lapkričio 17 d. nutarimo Nr. O3-187 „Dėl Gamtinių dujų naujų vartotojų prijungimo įkainių skaičiavimo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo“ ir Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2018 m. gruodžio 21 d. nutarimo Nr. O3E-464 „Dėl Gamtinių dujų įmonių apskaitos atskyrimo ir sąnaudų paskirstymo reikalavimų aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjai – Dujų skyriaus patarėja Lina Karpavičiūtė, Dujų skyriaus patarėja Marta Vorobjova-Derkač ir Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus patarėjas Ignas Kazakevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos atstovai, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai, AB „Klaipėdos nafta“ atstovai, UAB „Ignitis“ atstovai, AB „Amber Grid“ atstovai, AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai, AB agrofirma „Josvainiai“ atstovai, UAB „Fortum Heat Lietuva“ atstovai, UAB „Intergas“ atstovai, UAB „SG dujos“ atstovai, UAB „Modus grupė“, Lietuvos biodujų asociacijos atstovai, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos atstovai, Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovai, Nacionalinė Lietuvos energetikos asociacijos atstovai.
Posdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*

4. Dėl Pabradės socialinės globos namų pažeidimo vykdant Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos reguliuojamą veiklą. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistė Jolita Kliorytė
Dalyvauja: Pabradės socialinės globos namų atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

5. Dėl UAB „Kelmės vanduo“ pažeidimo vykdant Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos reguliuojamą veiklą. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus patarėja Simona Gavorskaitė
Dalyvauja: Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, UAB „Kelmės vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

6. Dėl ginčo tarp S. J., Š. J. ir akcinės bendrovės ,,Vilniaus šilumos tinklai” nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

7. Dėl vartojimo ginčo tarp J. B. ir uždarosios akcinės bendrovės ,,Ignitis” nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

8. Dėl vartojimo ginčo tarp D. A. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Jakovlevaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

9. Dėl vartojimo ginčo tarp S. J. L. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Jakovlevaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

10. Dėl vartojimo ginčo tarp A. U. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Jakovlevaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

11. Kiti klausimai.

*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://signa.mitsoft.lt/signa-web/app/index.html/wicket:pageMapName/wicket-2










Kilus klausimams, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistę Jurgitą Ramanavičienę, tel. (8 5) 237 7009.