Įeiti
Publikuota: 2020.01.16. Atnaujinta:

Mažėja UAB „Tvarkyba“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kaina


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) įvertino UAB „Tvarkyba“ (vykdo veiklą Šalčininkų r.) faktines veiklos sąnaudas ir suderino perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, bus taikoma 1,08 Eur/m3 (be PVM) kaina, t. y. 42,9 proc. mažesnė, palyginus su šiuo metu galiojančia.

 

Apskaitos kaina nesikeičia – gyventojai mokės 1,31 Eur/ butui per mėn. (be PVM).

 

UAB „Tvarkyba“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (be PVM)

 Tvarkyba_2020_01_16.jpg

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kaina gyventojams iš esmės mažėja dėl to, kad prijungus naujus vartotojus prie nuotekų tinklų išaugo bendrovės sutvarkomų nuotekų kiekiai, taip pat sumažinta investicijų grąža dėl gauto didesnio pelno.

Tarybos suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Šalčininkų rajono savivaldybės tarybai. Įsigaliojus naujoms kainoms, gyventojų už paslaugas mokama suma sudarys 0,53 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Šiuo metu galiojančios UAB „Tvarkyba“ paslaugų kainos taikomos nuo 2019 m. vasario 1 d.

 

Išsamiai susipažinti su Tarybos 2020 m. sausio 16 d. posėdžio medžiaga galite čia.