Įeiti
Publikuota: 2015.05.18. Atnaujinta:

Komisijoje lankėsi Gruzijos Nacionalinės energetikos ir vandens tiekimo reguliavimo komisijos atstovai


foto1.jpg

2015 m. gegužės 10–15 d. Komisijoje lankėsi Gruzijos Nacionalinės energetikos ir vandens tiekimo reguliavimo komisijos atstovų delegacija. Tai jau ketvirtas bendras reguliuotojų susitikimas.

Susitikimo metu daugiausia diskutuota apie gamtinių dujų sektoriaus reguliavimą, aptariant aktualius Gruzijos rinkos priežiūros klausimus ir pasidalinant Lietuvos patirtimi sprendžiant panašias problemas. Gruzijos reguliuotojo atstovus domino veiklos gamtinių dujų sektoriuje licencijavimo,  investicijų ir statybos darbų derinimo klausimai, kaštų–naudos analizės praktika.

Vizito metu Gruzijos atstovai taip pat lankėsi Suskystintų gamtinių dujų terminale Klaipėdoje.

Nacionalinių reguliuotojų iš skirtingų šalių susitikimai skirti užmegzti glaudesnį tarpusavio bendradarbiavimą, keistis aktualia informacija, aptarti tolesnio bendradarbiavimo regioninėse organizacijose bei Europos Sąjungos inicijuotuose projektuose galimybes. Atsižvelgiant į didėjantį poreikį keistis reguliavimo patirtimi bei informacija, tikimasi Komisijos ir Gruzijos reguliuotojų atstovų susitikimus organizuoti dažniau, pasinaudojant bendradarbiavimo su Europos Rytų partnerystės programos šalimis paramos priemonėmis.

foto3.jpgfoto2.jpg