Įeiti
Publikuota: 2014.06.26. Atnaujinta:

Komisijoje vyko diskusija dėl rengiamų Šilumos paskirstymo taisyklių


Komisija, siekdama vartotojų teisių gynimo asociacijų ir Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos atstovus išsamiai supažinti su rengiamomis Šilumos paskirstymo taisyklėmis, išklausyti jų pastabas bei pasiūlymus, 2014 m. birželio 26 d. suorganizavo atvirą diskusiją dėl rengiamo teisės akto projekto.

Diskusijos metu įvardyti probleminiai rengiamų Šilumos paskirstymo taisyklių aspektai, kurie, atsižvelgiant į gautas pastabas bei pasiūlymus, bus tobulinami. Tai leis užtikrinti tinkamą vartotojų teisių ir teisėtų interesų gynimą paskirstant pastatuose suvartotą šilumos energiją.

Diskusijos dalyviai taip pat pabrėžė būtinybę šviesti visuomenę šilumos suvartojimo, paskirstymo ir kitais centralizuoto šilumos tiekimo klausimais, vartotojų teises ginančių asociacijų ir Komisijos bendradarbiavimo svarbą.

Primename, kad 2014 m. birželio 13 d. Komisija pakartotinei viešajai konsultacijai pateikė rengiamas Šilumos paskirstymo taisykles.  Visos rinkos dalyvių pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos“.

diskusija-internetui.jpgdiskusija-internetui1.jpg