Įeiti
Elektros energetikos ir gamtinių dujų sektorių įmonių apklausa dėl Komisijai teikiamų ataskaitų

Viešoji konsultacija dėl Elektros energiją gaminančių vartotojų naudojimosi elektros tinklais paslaugų kainos skaičiavimo metodikos pakeitimo

Prašome teikti pastabas ir pasiūlymus Elektros energiją gaminančių vartotojų naudojimosi elektros tinklais paslaugų kainos skaičiavimo metodikos pakeitimo projektui – viešoji konsultacija vyksta iki 2016 m. gegužės 29 d.
2016-04-29
Atsinaujinantys ištekliai, Viešosios konsultacijos

Vartotojo skunde – nepagrįsti reikalavimai

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo skundą dėl susidariusios permokos grąžinimo šilumos tiekimo įmonei skaičiuojant suvartotą šilumos kiekį ne pagal buto plotą, o pagal tūrį, priėmė sprendimą netenkinti reikalavimų.
2016-04-26
Šiluma, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės

Konsultacija dėl Elektros energijos perdavimo, skirstymo ir visuomeninio tiekimo paslaugų bei visuomeninės kainos viršutinės ribos nustatymo metodikos

Prašome teikti pastabas ir pasiūlymus Elektros energijos perdavimo, skirstymo ir visuomeninio tiekimo paslaugų bei visuomeninės kainos viršutinės ribos nustatymo metodikos pakeitimo projektui – viešoji konsultacija vyksta iki 2016 m. balandžio 29 d.
2016-04-22
Elektra, Viešosios konsultacijos

Dėl vidutinės gamtinių dujų transportavimo kainos apskaičiavimo

Komisija, reaguodama į šilumos tiekėjų ir reguliuojamų nepriklausomų šilumos gamintojų paklausimus, teikia konsultaciją dėl gamtinių dujų transportavimo kainos skaičiavimo.
2016-04-22
Šiluma, Konsultacijos teisės aktų klausimais, Informacija ūkio subjektams
loading
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Komisija konstatavo, kad AB „Amber Grid“ neužtikrino veiklų atskyrimo

Konstatuota, kad AB „Amber Grid“ neįvykdė Komisijos įpareigojimo, tai yra neužtikrino, kad AB „Klaipėdos nafta“ turimas UAB „Litgas“ akcijas per 12 mėn. perleistų ūkio subjektui, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai nėra valdomas Energetikos ministerijos.
2016-04-22

Komisija suderino AB „Energijos skirstymo operatorius“ 2017–2018 metų investicijų projektus

Komisija, siekdama užtikrinti pagrįstą energetikos sektoriaus plėtrą, suderino AB „Energijos skirstymo operatorius“ 2017–2018 metais numatytas įgyvendinti investicijas.
2016-04-22

Keičiasi vartotojų elektros įrenginių prijungimo prie skirstomųjų tinklų įkainiai

Siekiant užtikrinti, kad vartotojams, prijungiantiems savo elektros įrenginius prie skirstomųjų tinklų, būtų taikomos faktinėmis operatoriaus sąnaudomis pagrįstos įmokos, Komisija patvirtino naujus prijungimo įkainius.
2016-04-21

Palangos daugiabučių gyventojams – mažesnės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

Komisija pritarė Palangos miesto savivaldybės tarybos 2016 m. kovo 18 d. sprendimui mažinti UAB „Palangos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute.
2016-04-21

Komisija suderino mažesnes UAB „Neringos vanduo“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas

UAB „Neringos vanduo“ vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, suderinta 3,15 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinė kaina, t. y. 10 proc. mažesnė, palyginus su dabar galiojančia.
2016-04-21

Komisija vienašališkai nustatė UAB „Nemėžio komunalininkas“ bazines paslaugų kainas

Komisija, siekdama užtikrinti, kad vartotojams geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos būtų teikiamos būtinosiomis sąnaudomis pagrįsta kaina, priėmė sprendimą vienašališkai nustatyti UAB „Nemėžio komunalininkas“ paslaugų kainas.
2016-04-21